Zasady warsztatu

Dobrze funkcjonujący warsztat wyróżnia się dobrą organizacją pracy…

Biuro w naszym warsztacie jest jednym z najważniejszych aspektów dobrej organizacji pracy.

Tu nowy klient może założyć konto i omówić wszystkie sprawy dotyczące jego samochodu i przyszłych napraw. Nie preferujemy rozmów z mechanikami to bardzo ich rozprasza w pracy.

Terminy

Działamy w systemie kalendarzowym i umawiamy klientów telefonicznie, na konkretny termin o konkretnej godzinie. Świetnie się sprawdza zostawić Auto rano, odebrać po południu. Uwierzcie nam że to nie koniec świata!

Zlecenie

Mocno kładziemy nacisk na poczucie bezpieczeństwa klientów o ich samochód, dlatego każdy klient podpisuje zlecenie przyjęcia do serwisu . Zawierana jest w ten sposób pisemna umowa na wykonanie prac

a nie jak to bywa w innych warsztatach

„Daj pan kluczyki i zostaw auto bedziemy dzwonić”.

Dowód REJESTRACYJNY

Na pierwszej wizycie w naszym warsztacie przygotuj proszę dowód rejestracyjny! Okazanie jego potwierdzi nam że jesteś właścicielem lub użytkownikiem auta i ułatwisz wpisanie zlecenia.

Dowód skanujemy jednym kliknięciem do komputera i już posiadasz konto klienta.

Od tej chwili dowód nie będzie ci już potrzebny. Jesteś w systemie!

Wszystkie wykonane czynności w warsztacie będą w naszym elektronicznym systemie i pomogą nam zarządzać strategią Prawidłowego utrzymania samochodu a tobie tworzyć elektroniczną historię pojazdu.

Cel

Staramy się aby Jakość usług była na wysokim poziomie pod względem bezpieczeństwa oraz terminy realizacji nie przeciągały się w nieskończoność jak to się dzieje u konkurencji.

cieszymy się że wiesz już tak dużo o relacjach i zasadach warsztatu czas na trochę TECHNIKI

Słynna (CHECK LISTA) czeklista

Aby rozpocząć przygodę z twoim samochodem musimy go lepiej poznać! Ocenić jego stan techniczny i oszacować o czym zapomnieli poprzednicy.

Z pomocą przychodzi CECK LISTA którą opracowaliśmy pod kątem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Lista którą udoskonalamy od wielu lat daje nam wszystkie niezbędne informacje do tego by w punktacji REGMA oszacować stan techniczny twojego samochodu i rozpocząć prace nad jego prawidłową eksploatacją.

Nasze spostrzeżenia

Regularne wizyty u dentysty utrzymują zdrowe zęby a wizyty na warsztacie???