Dla firm

                   
Wizyta w warsztacie to niewygodny obowiązek dla Ciebie i Twoich pracowników?
Możesz mieć nad tym kontrolę jeśli powierzysz nam swoją flotę pod innowacyjny program „REGMA Jak to działa?
Otwieram przed Tobą wyjątkowy program zarządzania

flotą Twojej firmy. Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zaplanować trasy swoich pracowników i pogodzić je z wizytami w naszym serwisie. Ja informuję Cię o każdej wizycie pojazdu A,B czy C i określam zakres przeglądowy. Jesteśmy w stanie ustalić czas na jaki samochód będzie wyłączony. Każdy pojazd ma prowadzoną historię napraw oraz analizę rentowności utrzymania takiego samochodu w Twojej firmie. Na bieżąco informuję Cię o stanie danego pojazdu wraz z wycenami za aktualne naprawy. Nasz program „REGMA” ma na celu wyeliminowanie nagłych, nieprzewidzianych awarii samochodów firmowych, poprzez system regularnych wizyt przeglądowych.

Dbając o wspólny czas i koszty Twój samochód ma na Ciebie zarabiać, a nie stać tygodniami na warsztacie. W ten sposób zachowujemy możliwie najlepszą sprawność każdego z samochodów floty.
Jesteśmy firmą dla firm, więc Twoje pojazdy mają pierwszeństwo w naprawach, co oznacza , że Twoja flota nie czeka na naprawę między samochodami klientów indywidualnych.
Tworzymy dni tematyczne w których wyłącznie Twoja firma jest obsługiwana pod kątem wymiany opon, serwisu klimatyzacji itp.
Ponadto dbając o Twój czas istnieje możliwość odbioru pojazdów spod Twojej firmy i dostarczenie ich na miejsce po wykonanej usłudze. W przypadkach nagłych możemy zholować Twój pojazd z miejsca awarii.
Współpracujemy także z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, gdzie dostarczamy samochody na badania techniczne, czym Ty i Twoi pracownicy nie musicie sobie zaprzątać już głowy.
A teraz pomyśl… To nie jest już prpopozycja współpracy, tylko wygoda i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pracowników.
Jesteśmy po to, żeby „Auto zadbało o Ciebie”.